Ekspres przelewowy Russell Hobbs 21702-56

RH/21702-56

Stan: Dostępny


kolor beżowy

stylistyka retro

stal nierdzewna

czas wysyłki natychmiast (dziś lub w następnym dniu roboczym)

289,00 zł

Opis produktu

Ekspres do kawy Russell Hobbs to niezbędne urządzenie w kuchni każdego konesera kawy. Jego design w stylu retro, połączony z szeregiem przydatnych funkcji, wzbogaci wygląd każdej kuchni, równocześnie zapewniając niepowtarzalny smak kawy.


Urządzenie korzysta z zaawanasowanej technologii dozowania wody, która gwarantuje lepsze wydobycie smaku w trakcie zaparzania.* Całość znajdującej się w filtrze kawy zostaje zalana wodą, co prowadzi do maksymalnego wykorzystania ziaren. Efektywne wykorzystanie większej ilości kawy oznacza lepszy smak świeżo zaparzonego napoju. Bez względu na to, czy wolisz kawę delikatną czy mocną, z tym ekspresem przygotujesz ją w pełni zgodnie ze swoimi preferencjami.


Funkcja utrzymywania ciepła sprawia, że nawet druga czy trzecia filiżanka będzie równie gorąca jak pierwsza. Dzięki znajdującej się w zestawie miarce, odmierzysz dokładną ilość kawy niezbędnej do przygotowania jednej lub kilku filiżanek.


Ekspres Retro wyposażono również w duży, stylowy wskaźnik procesu zaparzania. Zawsze będziesz wiedzieć, ile czasu pozostało do końca zaparzania oraz jak długo włączona jest funkcja utrzymywania ciepła. Natomiast funkcja "Pause and Pour" pozwala na zatrzymanie zaparzania, aby nalać pierwszą filiżankę kawy, a następnie kontynuowanie procesu zaparzania.

Dane techniczne

Pojemność1,25l
W zestawiełyżka do odmierzania kawy
Filtrwyjmowany
Funkcjaprzerwania parzenia
Materiałstal nierdzewna
Wskaźnikpokazujący proces zaparzania i czas podtrzymywania temperatury

W tej samej kategorii