Klamka wejściowa Zeus - nikiel szczotkowany

METALBUD/ZZN

Stan: Dostępny


klamka wejściowa do drzwi zewnętrznych

gwarancja producenta 5 lat

czas wysyłki do 3 dni

87,90 zł

Opis produktu

Klamka drzwiowa Zeus to model przeznaczony do drzwi zewnętrznych wewnątrzklatkowych. Jest ona wykonana z wysokiej jakości metalu - stop cynku i aluminium, dzięki czemu jest bardzo solidna i trwała.


Posiadaja niewidoczne od strony zewnętrznej elementy montażowe, dzięki czemu nie można jej odkręcić. Otwory montażowe rozmieszczone są tak, aby umożliwić montaż zestawu z większością drzwi zewnętrznych dostępnych na rynku. 
Klamki występują w wersji prawej i lewej. W celu dobrania odpowiedniej klamki proszę określić stronę drzwi i położenie zawiasów na postawie zdjęcia w galerii produktu. Informacje tą proszę wpisać w uwagach do zamówienia. Model dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych.


Klamka posiada sprężyne powrotną, dzięki czemu po naciśnięciu samoczynnie wraca do pozycji właściwej, czyli poziomej. Podwójny docisk imbusowy ułatwia i stabilizuje montaż klamki oraz ma wpływ na długi czas ekspolatacji produktu.


Dostępne przebicie:
- na wkładkę


Rozmiar przebicia do wyboru:
 (odległość od środka rękojeści do środka otworu na wkładkę) 
- 72 mm  
- 90 mm 


W zestawie:
 
- komplet klamek (2szt - prawa i lewa) do jednych drzwi 
- elementy montażowe 
- fabryczne opakowanie

Dane techniczne

FirmaMetal-bud
Materiałstop cynku i aluminium
Kolornikiel szczotkowany
Rodzaj szyldudługi szyld
Rozmiar przebicia72 mm, 90 mm
Rodzaj przebiciana wkładkę

Akcesoria

szyld górny do drzwi zewnętrznych przeznaczony do klamek: Zeus, Maja w kolorze nikiel szczotkowany czas wysyłki do 3 dni

15,99 zł

W tej samej kategorii