Koszyk
0
Ulubione

ZWROT

Czas na zwrot: 14 dni 

Zwrot towaru można dokonać w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Warunkiem jest nienaruszony stan zamawianych przedmiotów. Zwroty przysługują jedynie konsumentom. Jeśli produkty kupiono do użytku firmowego i została wybrana faktura VAT na dane firmy, zwrot towaru nie zostanie zaakceptowany.

Instrukcja zwrotu:

1) Wyślij do nas maila na adres: sklep@stylodom.pl z informacją o chęci dokonania zwrotu wraz z podaniem danych adresowych, które zostały wpisane w zamówieniu. Przyspieszy to proces zwrotu.

2) Do zwracanego towaru dołącz także wypełnione oświadczenie odstąpienia od umowy

Paczkę należy wysłać na własny koszt na adres:
MTBplus Ewa Tokarska
ul. Śniadeckich 12
33-300 Nowy Sącz

Termin zwrotu płatności może wynieść od 5 do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa. 

REKLAMACJA

Wszystkie reklamacje proszę kierować pod adres znajdujący się w karcie gwarancyjnej produktu, bądź na nasz adres e-mail: sklep@stylodom.pl

Jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji zgodnie z podaną instrukcją. Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.