Koszyk
0
Ulubione

FOLIA BUDOWLANA OCHRONNA TYP 500 IZOLACYJNA 4x16m

104,00 zł
Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Ilość

FOLIA BUDOWLANA OCHRONNA TYP 500 - 4x16 m

abef9c8fa8eeeedee4b90209fef32de3.jpg

Dane techniczne:

  • Szerokość: 4 m
  • Długość: 16 m
  • Typ: 500
  • Grubość: 0,4 mm
  • Tolerancja grubości: ±50%
  • Kolor w zależności od partii produkcyjnej może być w odcieniu szarości lub czerni

Zastosowanie:

  • ✅ Izolacja przeciwwilgociowa pod wylewki
  • ✅ Ochrona fundamentów, ścian i elementów konstrukcyjnych przed wilgocią
  • ✅ Zabezpieczenie okien, drzwi i stolarki podczas tynkowania, malowania czy szlifowania
  • ✅ Tymczasowe przykrycie dachów, rusztowań i elewacji
  • ✅ Osłona i owijanie materiałów budowlanych oraz narzędzi na placu budowy
  • ✅ Ochrona mebli, podłóg i wyposażenia podczas remontów
  • ✅ Ochrona materiałów budowlanych przed deszczem i kurzem
  • ✅ Prace ogrodowe

Zalety:

✔️ Wysoka odporność na rozerwanie

✔️ Elastyczna i łatwa w układaniu

✔️ Wielokrotnego użytku

✔️ Produkt polski – gwarancja jakości!

Opis produktu:

Folia budowlana typ 500 o wymiarach to solidna i elastyczna folia izolacyjna wykonana z trwałego polietylenu LDPE. Skutecznie chroni przed wilgocią, kurzem i zabrudzeniami. Odporna na rozdarcia i rozciąganie – sprawdzi się zarówno na gładkich, jak i nierównych powierzchniach. Idealna do tworzenia warstwy przeciwwilgociowej pod wylewki i posadzki, a także do zabezpieczania materiałów i powierzchni podczas prac budowlanych czy remontowych. Folia budowlana typ 500 to praktyczny i niezastąpiony materiał podczas prac budowlanych, remontowych i modernizacyjnych. Dzięki swojej trwałości i wszechstronności znajduje zastosowanie zarówno w profesjonalnych firmach budowlanych, jak i wśród majsterkowiczów poszukujących skutecznych rozwiązań izolacyjnych.

Zdjęcie jest poglądowe. Folia jest przycinana na wskazaną w ofercie długość z rolki o większej długości.

6d8b7e29f9b55ba1532df6c0d0479789.jpg
66c5695c3219c0e02acbede8d4d8f1e1.jpg

Warter Polymers jest jednym z największych producentów folii w Polsce i jednym z większych w Europie. Specjalizuje się w produkcji nowoczesnych, ekologicznych folii polietylenowych dla różnych gałęzi gospodarki. Dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnej produkcji produkty Warter Polymers charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz spełniają różnorodne potrzeby branżowe.

16X--BUDOWLANA-0,5/4
4993 Przedmioty

Opis

Kod producenta
Folia typ 500 - 4x16m
Marka
Warter Polymers
Stan
Nowy
Rodzaj
folia izolacyjna
Długość
16
Szerokość
4
Grubość
0.4
Liczba m² w ofercie
64

Inne w tej kategorii:

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.