×

Producenci

 • AS Creation

  AS Creation

  AS Creation to najmłodsza i jednocześnie najszybciej rozwijająca się firma produkująca tapety ścienne w Niemczech. Obecnie firma ta jest wiodącym producentem tapet w Europie. Tapety ścienne produkowane są w siedzibie firmy w Wiehl-Bomig w Niemczech. Każdego roku producent AS Creation tworzy ponad 2000 nowych wzorów tapet, które można zastosować we wszystkich rodzajach wnętrz. A.S. Création oferuje tapety pod czterema znanymi markami - A.S. Création, Innova, Livingwalls oraz Architects Paper. Aktualnie gama produktów AS Creation obejmuje ponad 6000 tapet ściennych i około 80 kolekcji.

 • BN International
 • Cristiana Masi
 • Erismann

  Erismann

  Założona w 1838 roku firma Erismann jest zdecydowanie jedną z najbardziej tradycyjnych firm w branży tapet ściennych. Od ponad 175 lat tworzy wizjonerskie produkty, które są sprzedawane na całym świecie. Międzynarodowy zespół projektantów tworzy projekty tapet i materiałów zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie wzornictwa i kolorów. Obecnie oferta firmy Erismann obejmuje ponad 5000 różnych wzorów. Ta wszechstronna oferta zawiera najróżniejsze wzory tapet z różnych materiałów. Erismann produkuje tapety teksturowane i winylowe na podkładzie papierowym lub flizelinowym. W procesie produkcji firma Erismann wykorzystuje najnowsze technologie rotacyjnego sitodruku, druku wklęsłego i systemów wytłaczania. Własne laboratoria i niezależne metody testowania gwarantują najwyższą jakość tapet Erismann.

 • Graham&Brown
 • Grandeco

  Grandeco

  Grandeco jest jednym z najważniejszych na świecie producentów tapet ściennych z rozkwitającym belgijskim zakładem produkcyjnym, pięcioma biurami sprzedaży w Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce i Rosji oraz dynamicznym zespołem ponad 300 pracowników działających w ponad 80 krajach. Grandeco jest Twoim partnerem, jeśli chodzi o przekształcanie marzeń w projekty. Tapety firmy Grandeco ułatwiają nadanie ścianom indywidualnego charakteru i sprawią, że każda ściana stanie się wyjątkowa, jak osoba, którą odzwierciedla.

 • Lanita
 • Marburg

  Marburg

  Marburg to niemiecka firma produkująca tapety, która została założona w 1845 r. Każda rolka tapety opuszczająca fabrykę Marburg jest pełna pomysłowości, bezkompromisowej jakości i dbałości o szczegóły. Fabryka tapet Marburg jest średniej wielkości firmą rodzinną, kierowaną przez piątą generację rodziny założycielskiej. Zakłady produkcyjne znajdują się w Kirchhain, niedaleko Marburga, co sprawia, że wszystkie tapety są wyprodukowane w Niemczech. Fabryka tapet Marburg słynie na całym świecie z wyjątkowych produktów, które dziś nie mają sobie równych. Jednocześnie współpraca z wybitnymi projektantami na międzynarodowej scenie pozwala produkować nietypowe wzory tapet ściennych, które podkreślają standardy firmy.

 • Metylan

  Metylan

  Metylan to wiodąca marka produkująca kleje do tapet. Firma narodziła się w Niemczech w 1953 i od tego czasu stała się liderem w swojej branży posiadając szeroki asortyment klejów do wszystkich rodzajów tapet ściennych. Wiodący produkt to klej do tapet Metylan Direct, natomiast znajdziemy również inne produkty z serii Metylan, takie jak Normal, Special, Special Instant, Spezial Liquid, czy klej do podklejania krawędzi tapet lub płyn do usuwania tapet ściennych.

 • Novamur
 • Rasch

  Rasch

  Tapety Rasch są znane na całym świecie z doskonałej jakości i wyrafinowanego wzornictwa. Jest to fabryka z tradycjami sięgającymi aż 1861 roku. Ta tradycja trwa do dziś i nadal cieszymy się oryginalnymi wzorami tapet, które tworzone są przez renomowanych projektantów współpracujących z firmą Rasch przy tworzeniu nowych kolekcji. Tapety to małe dzieła sztuki, które mogą ozdobić każde pomieszczenie osobistym akcentem i oczarować wnętrza. Oferta firmy Rasch obejmuje ponad 6000 tapet, w tym tapety winylowe, tapety z włókniny i papierowe tapety. Tapety powstają w czterech międzynarodowych studiach projektowych. Firma Rasch kieruje się filozofią "Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna".
  Sekret przytulnego domu polega na łączeniu osobistych, ulubionych przedmiotów i stylowych elementów. Tylko łącząc życie i design, można stworzyć naprawdę osobistą przestrzeń.

 • Sintra

  Sintra

  Sintra to podstawowe tapety ścienne dla klientów, którzy przy wyborze produktów kierują się głównie ceną. Tapety produkowane są na Ukrainie, a ich produkcja nadzorowana jest przez niemieckiego producenta tapet, firmę Rasch.

 • Ugepa

  Ugepa

  Ugepa jest cenionym, francuskim producentem, doskonałej jakości tapet ściennych. Firma oferuje tapety papierowe oraz winylowe. Produkty Ugepa charakteryzują się wysoką jakością, dzięki czemu zdobyły uznanie Klientów na całym świecie. Tapety ścienne Ugepa to starannie dobrane materiały oraz spora gama różnorodnych wzorów. W ofercie naszego naszego sklepu internetowego z tapetami znajdują się produkty Ugepa przeznaczone do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Dzięki tapetom Ugepa odmienisz wnętrze nie do poznania.